Klimatyzatory

Technologie klimatyzacyjne

Dynamiczny rozwój technologii konstrukcyjnych i produkcyjnych urządzeń klimatyzacyjnych, zapewniających korzystny mikroklimat, pozwala na wdrażanie nowoczesnych rozwiązań technicznych do procesu produkcji wyższej jakości i atrakcyjnych urządzeń, które mogą zarówno chłodzić i grzać. Właściwie dobrane wyposażenie z niezbędnymi wskaźnikami wydajności dla konkretnego pomieszczenia jest gwarantem, że wybrane urządzenia w postaci klimatyzacji pokojowej, sprzętu do biura lub urządzeń do sklepu będą działać bezbłędnie i prawidlowo.

Co oferujemy

Oferujemy szeroki asortyment klimatyzatorów o mocy produkcyjnej w zakresie 2 kW – 15 kW. Mamy dość duże doswiadczenie zawodowe i montujemy, serwisujemy, czyścimy oraz naprawiamy sprzęt klimatyzacyjny. Dostarczamy i realizujemy sprzedaż klimatyzatorów we Wrocławiu i okolicach.

Z przyjemnością udzielimy Państwu konsultacji, pomożemy dokonać właściwego wyboru oraz kupić klimatyzator mieszkaniowy, który  odpowiada do konkretnego pomieszczenia. Oferujemy również usługi w zakresie serwisu i naprawy zarówno nowych, jak i używanych klimatyzatorów w cenie od 200 złotych (usługę objętą gwarancją można zamówić przez internet w naszym sklepie za przystępną cenę). Różnorodność sprzętu zaprezentowanego na stronie ułatwi indywidualny dobór według sposobu umiejscowienia urządzeń w pomieszczeniu: stojące, ścienne, okienne, klimatyzator sufitowy, a także klimatyzator split i multisplit.

Co zalecamy

Instalacja klimatyzatorów Wrocław

Szczególną uwagę pragniemy zwrócić na następujące marki: Daikin, Mitsubishi Electric, LG, Samsung, Gree i in. Większość producentów nie boi się zmieniać w swoich modelach kształtu i konfiguracji bloków wewnętrznych systemów split, co prowadzi do taniej ceny i co z kolei cieszy wielu klientów. Zamówić profesjonalny montaż klimatyzacji we Wrocławiu oraz w okolicach od 800 zł (cena klimatyzacji z możliwością demontażu starych urządzeń) plus dodatkowa opłata za materiały. Wszystkie nasze urządzenia klimatyzacyjne posiadają certyfikaty oraz pełną dokumentację techniczną. Mamy 10 lat doświadczenia w tym sektorze usług i wykonujemy: sprzedaż, instalację, serwis i naprawy klimatyzatorów do lokalu lub domu z gwarancją.

Wartość usług

Sprzęt (instalacja
freonowa do 5 metrów)
Cena
Model 2,5kW (07-09)1100 PLN netto
Model 3,5 kW (12-15)1100 PLN netto
Model 5kW (18) 1400 PLN netto
Model 7kW (24)1800 PLN netto
Model 9kW (28-30)2400 PLN netto