Klimatyzatory

Technologie klimatyzacyjne

Dynamiczny rozwój technologii konstrukcyjnych i produkcyjnych urządzeń klimatyzacyjnych zapewniających korzystny mikroklimat pozwala na wdrażanie nowoczesnych rozwiązań technicznych do procesu produkcji wyższej jakości i atrakcyjniejszych produktów, które mogą zarówno chłodzić, jak i grzać. Właściwie dobrane wyposażenie z niezbędnymi wskaźnikami wydajności dla konkretnego pomieszczenia jest gwarantem, że wybrane urządzenia w postaci klimatyzatorów pokojowych, sprzęt do biura lub klimatyzatorów do sklepu będą działać bez zarzutu i na jak najwyższym poziomie.

Oferta

Od 2017 roku firma Privatmaster oferuje na terenie Europy Wschodniej szeroki asortyment klimatyzatorów o mocy produkcyjnej w zakresie 2 kW – 15 kW. My nie tylko dostarczamy i realizujemy sprzedaż klimatyzatorów, my montujemy sprzętu, napełniamy ją, czyścimy oraz naprawiamy go. Z przyjemnością udzielimy Państwu konsultacji, pomożemy dokonać właściwego wyboru oraz kupić klimatyzator mieszkaniowy, która będzie odpowiednia dla konkretnego pomieszczenia. Oferujemy również usługi w zakresie serwisu zarówno nowych, jak i używanych klimatyzatorów w cenie od 200 złotych (usługę objętą gwarancją można zamówić przez internet w naszym sklepie za przystępną cenę). Różnorodność sprzętu zaprezentowanego w naszym sklepie ułatwi indywidualny dobór według sposobu umiejscowienia urządzeń w pomieszczeniu: stojące, ścienne, okienne, klimatyzator sufitowy, a także klimatyzator split i multisplit.

Co zalecamy

Instalacja klimatyzatorów Wrocław

Szczególną uwagę pragniemy zwrócić na następujące marki: Daikin, Mitsubishi H.I., LG, Samsung, Gree i in. Większość producentów nie boi się zmieniać w swoich modelach kształtu i konfiguracji bloków wewnętrznych systemów split, co prowadzi do taniego klimatyzatora i co z kolei cieszy wielu klientów. Zamówić profesjonalny montaż klimatyzacji we Wrocławiu oraz na terenie całej Polski od 800 zł (cena klimatyzacji z możliwością demontażu starych urządzeń), dodatkowa opłata za materiały. Wszystkie nasze urządzenia klimatyzacyjne posiadają certyfikaty oraz pełną dokumentację techniczną. Mając 10 lat doświadczenia w tym sektorze usług, wykonujemy: sprzedaż, instalację, serwis i naprawy klimatyzatorów do lokalu lub domu z gwarancją.

Wartość usług

Sprzęt (z instalacji
freonowej do 5 metrów)
Cena netto, PLN
Model ( 07-09) – 1100 PLN 1100
Model (12-15) – 1100 PLN 1100
Model (18) – 1400 PLN 1400
Model (24)  – 1800 PLN 1800
Model (28-30) – 2000 PLN 2000
Za każdy metr instalacji powyżej 5 m 65,00 zł / metr
Bruzdy w ścianie (cegła, pustak) 60,00 zł / metr