Podgrzewacze wody elektryczne

Nowoczesne elektryczny podgrzewacz

Instalacja bojlera (podgrzewacza) do mieszkaniaW zakresie podgrzewania wody w celu zapewnienia ciepłej wody użytkowej możemy zaoferować Państwu w Warszawie, we Wrocławiu i na terenie całej Polski pojemnościowy lub przepływowy elektryczny podgrzewacz wody o mocy od 1500W do 3000W, charakterystycznych wymiarach, z różnorodnymi sposobami podgrzewania wody, designem i specyfiką technologii produkcyjnej. Poszukiwanie schematycznych i konstruktywnych rozwiązań pozwala na wykorzystanie technologii ochronnej w postaci dodatkowych pokryć, a także sposobów zwiększania parametrów eksploatacyjnych całej linii produkcyjnej (15-, 50-, 80- i 300-litrowych bojlerów elektrycznych, zaopatrujących w gorącą wodę), która zaprezentowana została na tej stronie internetowej.

Gwarancja i warunki

Każdy wie, że dzięki rozwojowi technologii (konstrukcyjnych i produkcyjnych)  wyposażenia zapewniającego dostęp do gorącej wody, możemy otrzymać wysokiej jakości i atrakcyjnie wyglądające produkty w sferze zaopatrzenia w wodę, techniki cieplnej i ogrzewania. Gwarancja na bojler przysługuje użytkownikowi od 3 do 8 lat, pod warunkiem, że w okresie 12–24 miesięcy po zamontowaniu podgrzewacza przestrzega on planowego regulaminowego serwisowania, zgodnie z warunkami gwarancyjnymi konkretnej marki.

Po dokonaniu przeglądu z wymianą anody raz lub dwa razy w roku, oficjalny serwis znanych marek handlowych na polskim rynku stawia pieczątkę w karcie gwarancyjnej. Daje to możliwość bezpłatnej wymiany części, modułu lub całego sprzętu w przypadku wykrycia usterek w czasie naprawy bojlera. Zachęcamy do kupna podgrzewacza wody w Polsce w naszym sklepie. Gwarantujemy wysokiej jakości montaż, przystępną cenę, dostawę w obrębie miasta i na terenie całego kraju, a także, wydajemy gwarancję na nasze produkty.

Wartość usług

Montaż Cena
Montaż electrycznego podgrzewacza wody 650 PLN netto