Podgrzewacze wody gazowe

Nowoczesny gazowy podgrzewacz wody

Podgrzewacz wody gazowy

Podczas urlopu i w gorące dni zapominamy o obowiązkach domowych. Każdemu z nas sprawia przyjemność gorący prysznic lub zabiegi pielęgnacyjne w wannie. Wszystko to w pełnej mierze może zapewnić państwu gazowy podgrzewacz wody. Kupując przepływowe ogrzewacze, klienci zwracają uwagę przede wszystkim na jego wydajność. W warunkach domowych używane są termy gazowe o wydajności 11–14 l/min., co wystarcza dla rodziny składającej się z 3–5 osób. Wymienniki ciepła produkowane są z miedzi z różnorodnymi domieszkami, co zwiększa ich wydajność.

Nowoczesne gazowe podgrzewacz do wody przepływowe posiadają zapłon elektroniczny oraz możliwość zmiany wielkości płomienia, co zapewnia płynną regulację temperatury wody wychodzącej z podgrzewacza. W użyciu są również kotły z zapłonem piezoelektrycznym. W celu zwiększenia bezpieczeństwa producenci wyposażają swoje produkty w zawory elektromagnetyczne odcinające dopływ gazu, co zapobiega jego ulatnianiu podczas przestojów w użytkowaniu.

W celu zapewnienia dostępu do gorącej pojemności w mieszkaniach, domach czy biurach mogą państwo wybrać i kupić podgrzewacz wody gazową w naszym sklepie w dobrej cenie. Gorąco polecamy następujące marki ogrzewacze: Vaillant, Junkers, Termet. Na nurtujące Państwa pytania chętnie udzieli odpowiedzi nasz inżynier w Polsce.

Wartość usług

Montaż Cena
Montaż podgrzewacza wody gazowego650 PLN netto