Pompy ciepła ROTENSO

Pompy ciepła ROTENSO, seria AQUAMI SPLIT

Pompy ciepła Kaisai mogą pracować przy skrajnych niskich temperaturach zewnętrznych nawet minus 25 °C. Maksymalna temperatura wylotowa modułu hydraulicznego: 65°C. Bardzo duża oszczędność energii klasa A+++. Czynnik chłodniczy R32. Gwarancja-5 lat.

Model Vitocal 100-SMoc grzewcza (Tpow.+7°C / Twody+35°C), kWMoc grzewcza (Tpow.+7°C / Twody+55°C), kWZasilanie, VCena netto,
PLN
С.О.Р. 
(Tpow.+7°C / Twody+35°C), kW
С.О.Р. 
(Tpow.+7°C / Twody+55°C), kW
Aquami Split 66,26,0230145505,003,00
Aquami Split 88,37,5230148505,203,18
Aquami Split 1010,09,5230155005,03,10
Aquami Split 1212,112,0230171004,953,08
Aquami Split 1414,513,8230173504,703,00
Aquami Split 1616,016,0230179504,502,90
Aquami Split 1212,112,0400 trójfazowe177004,953,08
Aquami Split 14 14,513,8400 trójfazowe179504,703,00
Aquami Split 16 16,016,0400 trójfazowe184004,502,90

Katalog pomp ciepła Rotenso

Zestawy do montażu pomp ciepła

Wymiennik c.w.u. Galmet do pomp ciepła z dużą wężownicą

ModelPojemność, LWężownica,
m.kw
Wymiary, mmCena netto,
PLN
Informacje
Tower Grand 160 PVC - SGW(S) 1601,4670x920-Emaliowany, stojący, poliuretan
Tower Grand 200 PVC - SGW(S) 2002,0670x1140-Emaliowany, stojący, poliuretan
Tower Grand 300 PVC - SGW(S) 3002,7670x1615-Emaliowany, stojący, poliuretan

Zbiornik buforowy Galmet wiszący do pomp ciepła

ModelPojemność, LWaga,
kg
Wymiary, mmCena netto,
PLN
Informacje
Bufor GALMET SG(B) 100 10040460x1015-wiszący ze stali, poliuretan
Bufor GALMET SG(B) 12012049460x1115-wiszący ze stali, poliuretan
Bufor GALMET SG(B) 14014055460x1265-wiszący ze stali, poliuretan

Aby dostać konsultację, kupić pompę ciepła Rotenso Aquami i zamówić usługę w naszej firmie we Wrocławiu, możesz telefonicznie +48 578358391, +48 733539005