Klimatyzatory CHIGO

Chigo logo

W 1994 roku powstała firma Chigo, która obecnie jest dużym przedsiębiorstwem zajmującym się rozwojem, produkcją i sprzedażą; domowe (split, multi-split, klimatyzator przenośny) i centralne klimatyzatory. Przez ponad 10 lat rozwoju, Chigo stała się światową marką, która obejmuje ponad 150 krajów i regionów. Roczna objętość technologii klimatycznej osiągnęła 10 000 000 sztuk, a marka Chigo stała się jednym z 10 najlepszych liderów na świecie pod względem produkcji klimatyzatorów. Firma jest jednym z największych przedsiębiorstw z najbardziej kompletną siecią produkcji. W swoich klimatyzatorach korzystają z kompresorów wiodących producentów: Toshiby, Mitsubishi i Hitachi. Ze względu na fakt, że większość komponentów jest produkowana w fabryce Chigo, dlatego koszt gotowego produktu jest niższy. Chigo to ogromna fabryka, która obejmuje następujące fabryki: obróbka metali; mosiężne rury i zawory; produkcja tworzyw sztucznych; produkcja farb; materiały do pakowania; produkcja silników elektrycznych. Również pod jurysdykcją firmy Chigo są takie firmy: elektryk Chigo; „Dzhuntyan” ltd; OOO „Xiangmin”; Ltd. „Klimatyzatory Chigo” (Wuhu); Ltd. „Klimatyzatory Chigo” (Jiujiang) i inne działy w firmie z jednostkami. Dzięki swoim osiągnięciom, Chigo jest jedną z największych firm, które mają najbardziej kompletną sieć produkcji klimatyzacji.

Pobierz katalog Chigo

Klimatyzatory przenośne CHIGO, seria CP

Klimatyzatory przenośne Chigo CP-25C3A-M20A

Klimatyzator przenośny Chigo to eleganckie urządzenie charakteryzujące się szerokim zastosowaniem oraz estetyczną i nowoczesna obudową, wraz z wyświetlaczem LCD. Panel jednostki jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa, co gwarantuje jego nowy i długotrwały wygląd. Przenośna klimatyzacja wyposażona został w filtr łatwy do czyszczenia pod bieżącą wodą. Klimatyzator przenośny Chigo CP-25 C3A M20A Explorer 20 (stosowane także nazwę zewnątrz klimatyzator, mobile klimatyzator) stanowią jednostki monoblokowe zdolny do chłodzenia powietrza w pomieszczeniu i wyrzucić ciepła z gorącego powietrza na zewnątrz. Mają jedną niezaprzeczalną zaletę – nie wymagają instalacji. Ten klimatyzator jest gotowy do użycia natychmiast po zakupie, wystarczy włożyć koniec falistego węża z kanału powietrznego do lekko otwartego okna. Klimatyzator łatwo się porusza na kółkach, można go wrzucić do pomieszczenia, w którym jest najbardziej potrzebny, z domu biurowego lub do sklepu. Jednocześnie nie narusza się wyglądu zewnętrznego budynku, w którym zainstalowany jest mobilny klimatyzator. Również przydatny obszar okna nie jest zagracony, a wnętrze pomieszczenia nie cierpi.
Zakres pracy -15°C…+43 °C. Produkcja – Chiny. Gwarancja – 5 lat.

Chigo logo

ModelWydajność
chłodzenie, kW
Wydajność
grzanie, kW
Wymiary,mmCena netto,
PLN
CP-25C3A M20A Explorer 202,60-430x315x6901340
CP-35C3A M21A Finder 213,603,70438x378x7181570

Klimatyzatory CHIGO, seria PANEL 169 (White Pro)

Klimatyzatory CHIGO seria PANEL 169 (White Pro) Wrocław

Został on wykonany z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują długotrwałe i wygodne użytkowanie. Klimatyzatory naścienne Inverter Panel 169 White Pro jest przy tym nowoczesnym urządzeniem pozwalającym na optymalną regulację temperatury, wilgotności i jakości powietrza w pomieszczeniu. A wszystko za sprawą swojej multifunkcyjności obejmującej nie tylko chłodzenie, ale również ogrzewanie i niezależne osuszanie. Dodatkowo Panel 169 White Pro charakteryzuje się niezwykle cichą pracą – już od 25 dB(a) i dużą energooszczędnością (chłodzenia A++/grzanie A+). Urządzenie wyposażono także w funkcję turbo, pozwalającą na błyskawiczne dostosowanie temperatury do wymaganego stanu, tryb snu dedykowany do pracy klimatyzatora w nocy, funkcję timera, inteligentne odszranianie i auto-restart. Komfort użytkowania zapewnia wygodny i funkcjonalny pilot. W opcji dodatkowej dostępne jest również Wi-Fi, umożliwiające pełne zarządzanie pracą klimatyzacji za pośrednictwem aplikacji mobilnych. W ofercie firmy Chigo znajduje się 5 różnych modeli klimatyzatorów naściennych 169 White Pro, które różnią się między sobą mocą (od 2,6 kW do 7,0 kW w przypadku chłodzenia i od 2,8 kW do 7,8 kW w przypadku grzania).
Zakres pracy -20°C…+48 °C. Produkcja – Chiny. Gwarancja – 5 lat.

Chigo logo

Funkcje:

  • Inteligentne Odszranianie. Dzięki zaawansowanej technologii odszraniania, klimatyzator pracuje efektywniej w trybie grzania.
  • Filtr witaminy C. Witamina C łagodzi stres oraz zwiększa odporność.
  • Filtr z jonami srebra. Jony srebra posiadają silne właściwości antybakteryjne, przez co zmniejszają mnożenie bakterii na wylocie powietrza.
  • Funkcja osuszania parownika. Po wyłączeniu klimatyzatora wentylator pracuje jeszcze przez pewien czas aby osuszyć wymiennik i zapobiec rozwojowi drobnoustrojów Filtr lizozymowy. Wraz z katechinowym filtrem powietrza wspomaga działanie anty-bakteryjne.
  • Zimny filtr katlityczny. Filtr eliminuje formaldehydy oraz inne szkodliwe gazy.

Klimatyzatory CHIGO, seria PANEL 143 (Slim de Luxe)

Klimatyzatory chigo we Wrocławiu CS-25V3A-Y143 Slim de Luxe

Klimatyzator o ciekawej stylistyce i wysokiej wydajności z segmentu Premium. Jednostka wewnętrzna ma tylko 16 cm głębokości dzięki czemu idealnie komponuje się na ścianie. Panel w kolorze perłowym z lekkim odcieniem szarości. Jest urządzeniem wyjątkowo cichym, dzięki czemu jest chętnie wybierany do sypialni. Mierzący zaledwie 16 centymetrów głębokości, ultra cienki Panel 143 Slim de Lux to niezwykle elegancki klimatyzator, który doskonale pasuje do stylowych i szykownych wnętrz. Podobnie jak inne klimatyzatory naścienne Chigo, ten również charakteryzuje się ponadprzeciętną wydajnością i multifunkcyjnością, a także wysoką energooszczędnością i niezwykle cichą pracą (funkcja Quiet). Komfortowe i wygodne użytkowanie urządzenia gwarantują takie funkcje jak turbo chłodzenie/turbo grzanie, zdalnie regulowany nawiew 3D oraz ochrona przed wylotem zimnego powietrza w trybie grzania. Zakres pracy -15°C…+43 °C. Produkcja – Chiny. Gwarancja – 5 lat.

Chigo logo


Funkcje:

  • Inteligentne Odszranianie. Dzięki zaawansowanej technologii odszraniania, klimatyzator pracuje efektywniej w trybie grzania.
  • Głośność 25 dB(A).
  • Filtr witaminy C; Filtr z jonami srebra; Filtr lizozymowy; Zimny filtr katalityczny.
  • Funkcja osuszania parownika. Po wyłączeniu klimatyzatora wentylator pracuje jeszcze przez pewien czas aby osuszyć wymiennik i zapobiec rozwojowi drobnoustrojów.

Pobierz katalog Chigo

Aby otrzymać konsultację, kupić klimatyzatory przenośne Chigo we Wrocławiu i zamówić usługę w naszej firmie, możesz telefonicznie +48 578358391, +48 733539005