Podgrzewacze wody VAILLANT

Vaillant logotypeVaillant jest obecny w Polsce od roku 1992. Obecnie posiadamy siedzibę główną w Warszawie oraz ośrodki szkoleniowe w Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Vaillant to lider na rynku międzynarodowym w dziedzinie techniki grzewczej i wentylacyjnej. Klienci na całym świecie chętnie kupują energooszczędne systemy grzewcze jak podgrzewacze wody Vaillant gazowe oraz wentylacyjne, wykorzystujące głównie odnawialne źródła energii. Oferta marki obejmuje solarne instalacje grzewcze, ekologiczne pompy ciepła, instalacje wentylacyjne dla budynków niskoenergetycznych, wysoko wydajne urządzenia grzewcze na paliwa kopalne oraz inteligentne układy sterowania. Wszystko to uzupełniają kompleksowe usługi. Vaillant Saunier Duval Sp. z o.o. jest spółką w 100% zależną od grupy kapitałowej Vaillant z siedzibą w Remscheid w Niemczech. Marka Vaillant na rynku polskim, jako Sp. z o.o., pojawiła się w latach 90. XX wieku. Jako Grupa Vaillant działa od 1874 r. i po dziś dzień pozostaje przedsiębiorstwem rodzinnym.

Podgrzewacze gazowe VAILLANT, seria ATMOMAG MINI XI

Podgrzewacze gazowe VAILLANT, seria ATMOMAG MINI XIPodgrzewacz wody wyróżnia się nie tylko funkcjonalnością, ale także estetycznym wyglądem – dzięki czemu będzie pasować do nowocześnie urządzonej kuchni bądź łazienki. Urządzenie posiada termostat, dlatego też możliwa jest swobodna regulacja temperatury wody. Dzięki specjalnym zabezpieczeniom przed korozją, podgrzewacz może pozostać w oryginalnym stanie przez lata.

Zapłon bateryjny: jeszcze bardziej wygodny w obsłudze, jeszcze bardziej efektywny i oszczędny. W tradycyjnych przepływowych podgrzewaczach wody zasilanych gazem konieczne jest stałe podtrzymywanie małego płomienia dyżurnego, (tzw. świeczki), który powoduje zapłon palnika w trakcie poboru ciepłej wody. Powoduje to dodatkowe zużycie gazu. Gazowy przepływowy podgrzewacz wody. Wersja elektroniczna zasilana bakteryjnie. Do zaopatrzenia w wodę domowych instalacji c.w.u., przy założeniu poboru ciepłej wody w jednym punkcie (lub maks. 2 punktach) jednocześnie (ograniczony wydatek c.w.u.). Powszechnie stosowany w mieszkaniach. Gwarancja-2 lata, minimalne ciśnienie przepływu 0,15 bar, efektywność energetyczna 72%, zużycie gazu 2,3 m3/h.

ModelMoc pracy, kWWydatek c.w.u., l/minWymiary, mmCena netto,
PLN
ATMOMAG MINI 11-0 XI H19,24,0 – 11,0580x310x2431960
ATMOMAG MINI 14-0 XI H22,74,0 – 14,0680x350x2822240

Zalety:

  • Wysoki komfort poboru ciepłej wody;
  • Niskie koszty eksploatacji;
  • Niezawodność – najwyższej jakości materiały i technologie.

Aby otrzymać konsultację, kupić podgrzewacze wody Vaillant gazowe i zamówić usługę w naszej firmie, możesz telefonicznie +48 578358391, +48 733539005