Pompy ciepła MITSUBISHI ELECTRIC

mitsubishi electric logotypeFirma została założona w 1921 roku, kiedy to Mitsubishi Shipbuilding Co. (dziś jest to Mitsubishi Heavy Industries, Ltd.), fabryka w Kobe, która produkowała silniki elektryczne dla statków oceanicznych. Nowa firma została nazwana Mitsubishi Electric Corporation. W tym samym roku, rozpoczynając produkcję i sprzedaż wentylatorów elektrycznych, która szybko stała się liderem sprzedaży, firma weszła na rynek sprzętu elektrycznego gospodarstwa domowego. W ciągu następnych 10 lat firma wygrała szereg dużych kontraktów, w tym stworzenie elektrycznych podstacji dla japońskich kolei. Dziś Mitsubishi Electric jest międzynarodowym gigantem w dziedzinie produkcji, marketingu i sprzedaży sprzętu elektrycznego i elektronicznego o obrotach 36,1 mld USD (według roku obrotowego 2010 kończącego się 31 marca 2010 r.), 109,5 tysiąca pracowników, którzy pracują w 35 krajach świata. Od 1969 roku Mitsubishi Electric działa na kontynencie europejskim. Trzy lata później jej oddziały zostały otwarte we wszystkich kluczowych centrach biznesowych Europy i Bliskiego Wschodu.

Karta katalogowa pompy ciepła MITSUBISHI ELECTRIC

Pompy ciepła MITSUBISHI ELECTRIC, seria MSR

Pompy ciepła VIESSMANN VITOCAL 100-S Wrocław

Poprawiono przede wszystkim zachowanie systemu przy niskiej temperaturze zewnętrznej, tak by urządzenia mogły pracować także w trudniejszych warunkach klimatycznych w czasie mroźnej zimy: nowe modele gwarantują zachowanie 90% nominalnej wydajności grzewczej przy temperaturze -10 °C; urządzenia zaprojektowane są do pracy nawet do -25 °C. Gwarancja-5 lat.

Model Vitocal 100-SMoc grzewcza (Tpow.+7°C / Twody+35°C), kWMoc grzewcza (Tpow.-7°C / Twody+35°C), kWZasilanieCena netto,
PLN
С.О.Р. 
(Tpow.+7°C / Twody+35°C), kW
С.О.Р. 
(Tpow.-7°C / Twody+35°C), kW
AWB-M A048,44,2220136054,462,70
AWB-M A0610,25,23220142204,752,71
AWB-M A0812,16,0220146304,552,70
AWB-M A1215,97,5220168004,702,71
AWB-M A1416,58,1220172504,672,72
AWB-M A1617,19,1220179054,532,71

Karta katalogowa pompy ciepła MITSUBISHI ELECTRIC

Aby otrzymać konsultację, kupić pompy ciepła Mitsubishi Electric we Wrocławiu i zamówić usługę w naszej firmie, możesz telefonicznie +48 578358391, +48 733539005