Podgrzewacze wody GALMET

logo galmetGalmet to polskia firma rodzinna z 35 – letnim doświadczeniem w branży grzewczej. To jeden z największych producentów urządzeń grzewczych w kraju i eksporter do prawie 30 krajów świata. Firma jest w czołówce najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw, nasze centrum technologiczno – produkcyjne zapewnia jakość i najwyższe standardy. Stałe doskonalenie personelu i produktów przyczyniają się do powstania zaawansowanych technologicznie i ekologicznie systemów grzewczych dla indywidualnych gospodarstw domowych, budynków użyteczności publicznej i obiektów przemysłowych. Kompleksowa oferta firmy obejmuje wiele wariantów wyposażenia i sposobów zasilania instalacji grzewczych, a gama wytwarzanych urządzeń jest bardzo duża, od całych serii ogrzewaczy wody przez wszystkie rodzaje wymienników c.w.u. i kotłów c.o., aż po gruntowe i powietrzne pompy ciepła oraz zestawy kolektorów słonecznych. Swoim klientom dajemy o wiele więcej: Jakość polskich, europejskich komponentów podgrzewacze wody Galmet, najlepszej klasy solidną stal, gwarancje według unijnych standardów, najnowsze rozwiązania dotykowe i internetowe.

Podgrzewacze wody GALMET, seria NEPTUN²

Pogrzewacze wody GALMET, seria Neptun²Pojemny ogrzewacz elektryczny o sprawdzonej konstrukcji. Dostarcza od 40 do 140 litrów ciepłej wody. Wydajna grzałka elektryczna umożliwia szybkie podgrzewanie wody użytkowej. Technologia Plastic-Sleeve® dba o stabilną i długą pracę ogrzewacza. Zaprojektowane w części dolnej przyłącza pozwalają na łatwy i estetyczny montaż w pozycji pionowej. Technologia ocieplenia w połączeniu z wysokiej jakości użytymi materiałami  oraz  inteligentnym sterowaniem gwarantuje szybki i nieprzerwany dostęp do ciepłej wody użytkowej oraz dbałość o ekonomiczną pracę ogrzewacza. Możliwość zamówienia ogrzewacza z wyświetlaczem LED Neptun² Elektronik (dopłata 75,00 zł netto). Możliwość zamówienia ogrzewacza z inteligentnym sterownikiem Smart w wyświetlaczem LCD Neptun2 Smart (dopłata 250,00 zł netto). Gwarancja – 5 lat.

Cechy produktu:

 • Nawet o 50% dłuższa żywotność zbiornika dzięki Resist-Tech®;
 • Najwyższej jakości emalia ceramiczna Extra Glass®;
 • Zabezpieczenie anodą magnezową;
 • Płynna regulacja temperatury;
 • Możliwość zamontowania samouczącego się sterownika Smart, który pozwala zaoszczędzić nawet do 16% kosztów energii rocznie;
 • Możliwość zamówienia ogrzewacza z wyświetlaczem elektronicznym LED.
ModelMoc pracy, WCzas
nagrzewania
65°C, h
Roczne zużycie energii,
kW*h
Wymiary, mmCena netto,
PLN
Neptun SG 8015003h 30m1502920x480
Neptun SG 10015004h 20m15321080x480
Neptun SG 12020003h 80m16051200x480
Neptun SG 14020004h 50m32421340x480

Bezpieczne użytkowanie. Wypalana, w wysokiej temperaturze, emalia ceramiczna Extra Glass® chroni wnętrze zbiornika przed korozją i zapewnia higieniczne użytkowanie. Zainstalowana w dennicy wydajna grzałka elektryczna umożliwia szybkie podgrzanie wody i utrzymanie jej w ustalonej temperaturze. Zbiornik ogrzewacza posiada również aktywne zabezpieczenie antykorozyjne w postaci wysokiej jakości anody magnezowej.

Wygodne sterowanie. Sterownik ogrzewacza elektrycznego Neptun² zapewnia płynną regulację temperatury w zależności od zapotrzebowania użytkowników. Umiejscowiony jest w dolnej części ogrzewacza, co pozwala na szybki dostęp i wygodne sterowanie. Ogrzewacz Neptun oferowany jest z 3 wersjami sterownika:

 • Neptun² Elektronik – sterownik wyposażony w cyfrowy wyświetlacz LED prezentujący bieżącą temperaturę wody.
 • Sterownik manualny z termostatem.
 • Neptun² Smart – sterownik z dużym wyświetlaczem LCD prezentującym parametry pracy ogrzewacza. Dopasowuje się do dobowego rytmu życia domowników, co pozwala na znaczne oszczędności wody i energii (do 16% w skali roku).

Idealny do każdego domu. Trwała, metalowa obudowa ogrzewacza, gwarantuje jego długie i bezproblemowe użytkowanie. Ogrzewacze Neptun² i Neptun² Elektronik idealnie wkomponują się w projekt każdego pomieszczenia dzięki zastosowaniu obudowy w kolorze śnieżnobiałym lub w jednym z 4 kolorów dodatkowych (opcja za dopłatą).

Gwarantowana jakość. Najlepsze surowce, zaawansowana technologia produkcji i wykwalifikowana kadra gwarantują najwyższą jakość produktów, na każdym etapie produkcji. Pozwala to zaoferować użytkownikom ogrzewaczy Neptun² 60 miesięcy gwarancji (szczegóły w karcie gwarancyjnej).

Podgrzewacze wody GALMET, seria VULCAN

Pogrzewacze wody GALMET, seria VulcanPierwszy z ogrzewaczy elektrycznych oferujący Square Jacket Design®. Wykonany w technologii Resist-Tech® gwarantuje wydłużoną żywotność zbiornika, nawet o 50%. Zasobnik o pojemności od 40 do nawet 100 litrów zapewnia komfort użytkowania całej rodzinie. Technologia Plastic-Sleeve® dba o stabilną i długą pracę ogrzewacza. Zaprojektowane w części dolnej przyłącza pozwalają na łatwy i estetyczny montaż w pozycji pionowej. Zastosowanie dedykowanego ocieplenia w połączeniu z wysoką jakością materiałów i zaawansowanym sterowaniem gwarantuje szybki i nieprzerwany dostęp do ciepłej wody użytkowej oraz dbałość o ekonomiczną pracę ogrzewacza. Gwarancja – 5 lat.

Możliwość zamówienia ogrzewacza z programatorem i wyświetlaczem LCD Vulcan Elektronik Pro (dopłata 145,00 zł netto). Możliwość zamówienia ogrzewaczy Vulcan do montażu uniwersalnego pion/poziom (dopłata 40,00 zł netto).

ModelMoc pracy, WCzas
nagrzewania
65°C, h
Roczne zużycie energii,
kW*h
Wymiary, mmCena netto,
PLN
Vulcan SG 4015001h 30m585540x480
Vulcan SG 6015002h 50m1445740x480
Vulcan SG 8015003h 30m1514920x480
Vulcan SG 10015004h 20m15051080x480

Bezpieczne użytkowanie. Wypalana w wysokiej temperaturze emalia ceramiczna Extra Glass® stanowi gwarancję higienicznego użytkowania zbiornika. W połączeniu z  wysokiej jakości anodą magnezową zapewnia, również ochronę zbiornika przed korozją. Zastosowanie wydajnej grzałki elektrycznej pozwala na szybkie podgrzanie wody i utrzymanie jej w zadanej temperaturze.

Wygodne sterowanie. Sterownik ogrzewacza elektrycznego Vulcan zapewnia szybką i płynną regulację temperatury wody. Umiejscowiony jest w dennicy ogrzewacza co umożliwia wygodne sterowanie i łatwy odczyt parametrów pracy ogrzewacza, w modelu ze sterownikiem Elektronik Pro.

Dostępne sterowniki:

 • Vulcan Elektronik Pro – sterownik posiada cyfrowy wyświetlacz LED prezentujący realizowane funkcje i bieżące parametry pracy. Pozwala na jeszcze ekonomiczniejszą pracę ogrzewacza dzięki korzystaniu z zalet taryfy nocnej. Umożliwia ustalenie tygodniowego cyklu pracy ogrzewacza.
 • Manualny z termostatem – umożliwia ręczną zmianę temperatury wody.

Aby otrzymać konsultację i zamówić usługę w naszej firmie, możesz telefonicznie +48 578358391, +48 733539005